Kontakty

www.mh-svadba.sk
tel: 0902 498 468
info@mh-svadba.sk

Novinky

arr3SVADOBNÉ ŠATY JASMINA 2018.Svadobné šaty JASMINA 2018 exkluzivne v ponuke www.mh-svadba.sk... arr3MERCI 2018 jedinečná svadobná kolekciaElegantné, zároveň dômyslené štýly šiat s dvomi sukňami nájdete v kolekcii MERCI 2018....

Zabezpečíme  služby profesionálneho kameramana a fotografa, ktorí majú niekoľkoročné skúsenosti a len tie najlepšie referencie zo strany zákazníkov.

Platí pre celé územie SR.

Podrobnejšie informácie nájdete v NOVINKÁCH.


ŠATY PRE VŠETKY NEVESTY

PREDAJ SVADOBNÝCH, SPOLOČENSKÝCH A DIEVČENSKÝCH ŠIAT

v klasických a nadmerných veľkostiach

Snažíme sa  priblížiť k svojim zákazníčkam,  chápeme a vnímame ich potrebu reálne šaty vidieť a vyskúšať. Túto zákaznícku požiadavku akceptujeme a preto prezentujeme časť svojej ponuky individuálne a tiež na módnych prehliadkach. Niektoré modely ponúkame na skúšanie. V prípade záujmu zavolajte alebo pošlite email.

Ponúkame vytvorenie individuálnych návrhov na svadobné šaty, možnosť ušiť svadobné šaty presne podľa mier. K svadobným šatám dodáme závoj, bolerko, odnímateľnú vlečku a spodničku.


Svadobné šaty SPECIAL foto: Jaro Matejcek, svadobný fotograf Svadobné šaty LISA

Poskytneme odborné poradenstvo pri výbere šiat a Vaše požiadavky budeme riešiť s Vami individuálne a profesionálne.

Budeme radi, ak využijete naše služby. Radi Vám pomôžeme pripraviť Váš svadobný deň a naplniť všetky Vaše očakávanie a túžby.

Vstúpte so nášho internetového obchodu a pozrite si ponuku šiat. Tešíme sa na Vaše objednávky. Uvítame všetky Vaše komentáre a príspevky.

www.mh-svadba.sk


SPRING 2017 SPRING 2017 SPRING 2017 SPRING 2017 SPRING 2017 SPRING 2017 MH SVADOBNÉ ŠATY